ZL Code Zero Aramid Black

Czy twój jacht turystyczny lub regatowy wyposażony jest w nie zachodzący na siebie fok i być może bukszpryt? Wtedy rolowany spinaker Code Zero lub asymetryczny spinaker rozprzowy może znacznie poprawić osiągi twojego jachtu w lżejszych warunkach pogodowych. Nylonowa tkanina spinakera nie jest wystarczająco stabilna dla takich żagli. Dlatego też polecamy nasz laminat ZL Code Zero, zaprojektowany specjalnie do tego typu żagli. Używając laminatu Contender ZL Code Zero Twój żaglomistrz może wykonać żagiel, który jest bardzo stabilny, ale jednocześnie lekki, giętki i łatwy w obsłudze.

Firma Contender Sailcloth odpowiedziała na wysokie zapotrzebowanie na coraz lżejsze, ale stabilne w formie żagle, tworząc serię tkanin laminatowych odpowiednich dla żeglarzy łódek turystycznych po profesjonalne zespoły regatowe.

Nasz układ włókien ZigZag zapewnia efektywne wsparcie i rozkład obciążeń na promieniste panele żagla. Efektem tego układu włókien jest zmniejszenie obciążenia na folię Mylar, co pomaga żaglowi dłużej zachować swój kształt.

WEIGHT RANGE PERFORMANCE ZL CODE ZERO