WEATHERMAX®

Tkanina WeatherMax eliminuje wybór pomiędzy materiałem wodoodpornym i oddychającym, zapewniając rozwiązanie uwzględniające te dwa parametry. WeatherMax jest wysoce oddychający, a jednocześnie hydrofobowy.

WeatherMax jest dostępny w dwóch gramaturach i szerokiej gamie kolorów. Jest to idealne rozwiązanie na pokrowce (pokrycia/plandeki) na łodzie i żagle, bimini, markizy i daszki przeciwsłoneczne, taśmy UV i jako materiał na tapicerkę (obicia).

WeatherMax 80 (271gr/m²)

Super wysoka wytrzymałość i trwałość w połączeniu z długotrwałą trwałością kolorów zapewnia prawdziwie wszechstronną tkaninę do szerokiej gamy zastosowań. Najbardziej zrównoważona i efektywna kosztowo tkanina na rynku pokrowców (pokryć/plandek) i markiz, charakteryzująca się najwyższą trwałością, wyższą hydrofobowością i doskonałą oddychalnością.

WeatherMax 65 (220gr/m²)
Wysoka wytrzymałość i te same właściwości co w przypadku tkaniny WeatherMax 80 zawarte w naprawdę lekkiej tkaninie. Idealny wybór dla taśm UV i małych pokrowców (pokryć/plandek) lub innych zastosowań, gdzie niewielka waga i łatwe pakowanie są zaletą.

DOSTĘPNE KOLORY