SUPERLITE / SUPERKOTE

Dla ambitnego żeglarza, który wymaga najlepszych osiągów.

Od 1995 roku zwycięzcy Pucharu Ameryki zawsze wybierali najwyższej jakości tkaniny spinakerowe Contender do swoich żagli do pływania z wiatrem. Tak jest również w przypadku zwycięzcy ostatnich regat Volvo Ocean Race! Aby wyprodukować tkaniny o takim standardzie, Contender ściśle współpracuje z producentami włókien, tkaczami i wybitną niemiecką firmą wykończeniową KBC. Dzięki tej ścisłej współpracy i ciągłym konsultacjom z żeglarzami i żaglomistrzami na całym świecie, zdobyliśmy bezkonkurencyjną wiedzę i zrozumienie tkaniny spinakerowej.

Serie Superlite, Superkote i Dynakote razem tworzą kompletną gamę tkanin spinakerowych, która zawiera odpowiednią tkaninę do każdego typu spinakera.

Karta katalogowa producenta: SUPERLITE_SUPERKOTE_pdf

COLOR RANGE* **

* Przedstawione próbki kolorów nie są wiążące. W zależności od ustawień ekranu i drukarki, wyświetlane kolory mogą w różnym stopniu odbiegać od oryginału. Próbki są dostępne na życzenie.

** Należy pamiętać, że kolory fluorescencyjne nie są trwałe. Pod wpływem światła słonecznego blakną szybciej niż zwykłe kolory. Barwniki fluorescencyjne mają również tendencję do osłabiania tkaniny i zmniejszania jej odporności na rozdarcia. W związku z tym Contender nie zaleca stosowania kolorów fluorescencyjnych na spinakerach turystycznych.