Kępna 4, 80-635 Gdańsk
+48 58 307 36 75
+48 58 307 36 19

Istniejemy już od 1980 roku. Przez ten okres wyprodukowaliśmy ponad 1 milion metrów kwadratowych żagli- od najmniejszych, do tych, które pływają na największych żaglowcach świata.

Produkujemy żagle dla tych, którzy używają ich jako narzędzi w pracy zawodowej, dla tych którzy się na nich ścigają i dla tych, którzy uprawiają żeglarstwo dla samej satysfakcji z pływania.
Projektujemy w oparciu o najnowszą wersję francuskiego programu SAILPACK, obsługującego laserowy ploter, wycinający bryty żagli.

Jeden ze współtwórców tego programu, a zarazem nasz konsultant projektowy, jest projektantem żagli do trimarana Oracle BMW – zwycięzcy regat Americas Cup w 2010 roku. Współpracujemy z designerami z Francji i Kanady, by spełnić najwyższe oczekiwania naszych klientów.

Nasze żagle głównie eksportujemy, dostarczając je klientom w Niemczech, Holandii, Francji, Finlandii, Szwecji, Szwajcarii i Włoszech, ale na wodach naszego kraju można spotkać je także, na jachtach naszych przyjaciół i koneserów żeglarstwa.

Aby zapewnić naszym klientom kompleksową ofertę oferujemy również pokrowce na na groty, rolowane żagle przednie i specjalne rękawy do stawiania i gaszenia spinakerów.

Żagle to nasz zawód i pasja życiowa.
Wasze zadowolenie naszym celem.

Partnerzy